Moderní stínící doplněk, který nesmí chybět žádné budově, říká Starsun.cz

Ať už stavíte nový dům nebo provádíte rekonstrukci staršího objektu, je potřeba se zamyslet nad tím, do čeho by bylo dobré investovat. Kromě základních věcí se v pozdějších fázích celé akce zabýváme různými vychytávkami, doplňky a dekorem.

Co by rozhodně nemělo uniknout vaší pozornosti, je způsob, jakým budete řešit stínění a zatemnění prostoru, případně zachování dostatečného soukromí, pokud máte okna nízko a směřující do rušnější ulice. A my máme odpověď na všechny tyto otázky – venkovní screen rolety.

Multifunkční rolety

Rolet a žaluzií na trhu najdeme velké množství a někdy může být z laického pohledu obtížné si vybrat. Každý nemá po ruce odborníky a designery pro každý krok stavby nebo rekonstrukce. Se screen roletami však nešlápnete vedle. Jsou velmi odolné, účinné a komfortní.

Pomohou vytvořit přiměřený stín a chlad, aniž by místnosti vzaly všechno světlo, zachovají soukromí, ale nebrání zcela ve výhledu z okna. Ovládání je pohodlné a tiché. Jsou zkrátka vyvážené a promyšlené ve všech ohledech, proto se tato investice určitě vyplatí.

Tyto a ne jiné

Ve srovnání s jinými typy rolet jednoznačně vítězí. Funkčnost je na vysoké úrovni a oproti starším druhům doplňků nekazí vzhled objektu. Počasí ani jiné vlivy vám je jen tak nezničí, protože jsou vyrobeny z robustní technické tkaniny.

Nehrozí žádné pohledy zvědavců do vašeho domova, avšak vy sami o svůj výhled nepřijdete. Horké letní dny vás už nepřekvapí, protože účinnost těchto rolet je vskutku vysoká, a pokud doplníte jejich funkci o kvalitní klimatizaci, stane se váš byt či dům tou pravou oázou, kde přečkat extrémně vysoké teploty. 

Vizuální dojem

Jak jsme již naznačili, venkovní screen rolety budovy nehyzdí, ba naopak harmonicky doplní vzhled nového i staršího domu. Jsou poměrně nenápadné, minimalistické, v zástavbě nerušící.

Zkrátka ideální pro každého, kdo si přeje především vysokou účinnost, aniž by musel obětovat vnější estetičnost.

Látka má navíc matný a hladký povrch a vyvolává dojem nenápadného luxusu. Není tak žádnou lacinou plastovou věcí přišroubovanou na okno, nýbrž skutečným doplňkem i ve vizuálním slova smyslu.

Variabilita a typy

Venkovní screen rolety jsou velmi variabilní, dají se zakoupit v různých rozměrech, barvách a stupních průsvitnosti. Umístit se tedy dají takřka kamkoli, kde oceníte jistou decentní útulnost prostoru a optimální teplotu a míru slunečního svitu.

Vylepší soukromý i pracovní prostor, včetně čekáren, ordinací, ateliérů, kanceláří i prosklených chodeb a hal.

S výběrem konkrétního druhu vám nepochybně poradí odborníci v tomto oboru ze Starsun.cz, kteří již roletami opatřili nemalý počet nemovitostí, porozhlédněte se tedy po tom pravém prodejci ve svém okolí.